Marvel Universe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Апартамента на Матю Мърдок.

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
DAREdevil




Брой мнения : 232
Join date : 10.04.2010

Апартамента на Матю Мърдок. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Матю Мърдок.   Апартамента на Матю Мърдок. - Page 2 EmptyПет Апр 30, 2010 3:33 pm

Дявола... не Мат Мърдок се появи на вратата по хавлия. Той каза само:
-Очаквах те - а очите му бяха затворени. Той се обърна и влезе в апартамента. Попита я:
-Какво правеше при тези бандити, защо се изложи на опастност.
Върнете се в началото Go down
Black Widow

Black Widow


Брой мнения : 82
Points : 26501
Reputation : 0
Join date : 30.04.2010
Age : 35

Апартамента на Матю Мърдок. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Матю Мърдок.   Апартамента на Матю Мърдок. - Page 2 EmptyПет Апр 30, 2010 3:37 pm

Тя се засмя и каза:
-Дълга история но не съм се подложила на никаква опасност....
Видя раните му и каза:
-Къде имаш аптечка,за да те превържа...
Бе правила много по опасни неща и каза:
-За слепец се справяш много добре но по скоро ти беше в опасност не аз!
Върнете се в началото Go down
DAREdevil

DAREdevil


Брой мнения : 232
Points : 26798
Reputation : 1
Join date : 10.04.2010
Age : 31
Местожителство : New York

Апартамента на Матю Мърдок. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Матю Мърдок.   Апартамента на Матю Мърдок. - Page 2 EmptyПет Апр 30, 2010 3:44 pm

Той и каза:
-Виж.. аз съм слепец, но другите ми сетива са много по-развити и ако си мислиш, че съм в опаснтост грешиш. Аз чувам нещо, още преди да се е случило, аз мога да помириша аромата на някого от километри, мога да разбера какви са съставките на нещо, само с докосване с език. А колкото до виждането. Сега аз сам си създавам образ чрез звука и мириса. Усещаш ли. Ела с мен на покрива. - той я хвана за ръката и я заведе на любимото си място. Те стояха на покрива и той каза:
-Стой така. След малко ще завали - но слънцето беше толкова ясно, че нямаше възможност за това.
Върнете се в началото Go down
Black Widow

Black Widow


Брой мнения : 82
Points : 26501
Reputation : 0
Join date : 30.04.2010
Age : 35

Апартамента на Матю Мърдок. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Матю Мърдок.   Апартамента на Матю Мърдок. - Page 2 EmptyПет Апр 30, 2010 3:50 pm

Тя се засмя и каза:
-Не те подценявам но на вън е толкова слънчево,че няма начин да завали.
Беше по халат и това я караше да го гледа. "Не не трябва да се влюбваш в него!" Каза си тя сама като се опита да махне погледа си от тялото му. Погледна града,толкоа бе хубаво тук но сякаш малко захладня.
-Аз щях и сама да се справя!
Върнете се в началото Go down
DAREdevil

DAREdevil


Брой мнения : 232
Points : 26798
Reputation : 1
Join date : 10.04.2010
Age : 31
Местожителство : New York

Апартамента на Матю Мърдок. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Матю Мърдок.   Апартамента на Матю Мърдок. - Page 2 EmptyПет Апр 30, 2010 3:53 pm

Точно тогава тя усети, че от горе нещо капна. За секунди се заоблачи и порой започна да се изсипва върху двамата. Той я погледна и от ударан на капките в тялото и той видя нейният образ. Мат каза:
-Наистина си красива, Нат. - след тези думи той и обясни, че от дъжда той вижда перфектно. Това беше точното обчяснение- после я попита:
-А ако се беше справила сама, защо ме последва?
Върнете се в началото Go down
Black Widow

Black Widow


Брой мнения : 82
Points : 26501
Reputation : 0
Join date : 30.04.2010
Age : 35

Апартамента на Матю Мърдок. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Матю Мърдок.   Апартамента на Матю Мърдок. - Page 2 EmptyПет Апр 30, 2010 3:58 pm

Дъжда капеше по тялото и тя погледна на горе. Обичаше дъбда и не я плашеше. Толкова бе страно,той видя образа и само по капките,който падаха по тялото и. Тя се обърна към него направи една крачка и каза:
-По скоро любопитство,не бях виждала дявола...
Каза тя и подаде ръката си на пред като усети капките по ръката си и каза:
-Значи ме виждаш така ли?
Върнете се в началото Go down
DAREdevil

DAREdevil


Брой мнения : 232
Points : 26798
Reputation : 1
Join date : 10.04.2010
Age : 31
Местожителство : New York

Апартамента на Матю Мърдок. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Матю Мърдок.   Апартамента на Матю Мърдок. - Page 2 EmptyПет Апр 30, 2010 4:04 pm

От звукът, който издават капките виждам образът ти и не само парфюма, но и обрасът ти ми доказа, че наистина си хубава. - Той протегна ръката си и хвана нейната. Усмихна се и попита:
-И какво искаш да знаеш за Дявола?
Върнете се в началото Go down
Black Widow

Black Widow


Брой мнения : 82
Points : 26501
Reputation : 0
Join date : 30.04.2010
Age : 35

Апартамента на Матю Мърдок. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Матю Мърдок.   Апартамента на Матю Мърдок. - Page 2 EmptyПет Апр 30, 2010 4:09 pm

Тя не дръпна ръката си и леко се обърна към него,хвана ръката му и я остави на лицето си,за да усети с ръцете си нейното лице. Тя се усмихна леко и каза:
-Исках да го видя и защо ми се меси в работите...
Засмя се летко тя.
Върнете се в началото Go down
DAREdevil

DAREdevil


Брой мнения : 232
Points : 26798
Reputation : 1
Join date : 10.04.2010
Age : 31
Местожителство : New York

Апартамента на Матю Мърдок. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Матю Мърдок.   Апартамента на Матю Мърдок. - Page 2 EmptyПет Апр 30, 2010 4:11 pm

Той и погали нежно по лицето. Толкова бавно, за да запомни четите и и после попита:
-Какъв цвят са очите ти. Защото не мога да преценя.. само това остава, за да определя безкрайната им красота. - след тези думи той реши да попита:
-И как ще го накажеш, за това че се меси там където не му е работа.
Върнете се в началото Go down
Black Widow

Black Widow


Брой мнения : 82
Points : 26501
Reputation : 0
Join date : 30.04.2010
Age : 35

Апартамента на Матю Мърдок. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Матю Мърдок.   Апартамента на Матю Мърдок. - Page 2 EmptyПет Апр 30, 2010 4:18 pm

-Аз не наказвам,аз помагам!
След това задържа ръката му и каза:
-Очите ми са сини светло сини...
Повтори тя и свали ръката му. Дъжда валече и кашеше по тялото и,роклята и полепна по нея,бе все едно носи костюма си. Червеникавата и коса бе мокра но това не я притесняваше. Често правеше неща под дъжда.
Върнете се в началото Go down
DAREdevil

DAREdevil


Брой мнения : 232
Points : 26798
Reputation : 1
Join date : 10.04.2010
Age : 31
Местожителство : New York

Апартамента на Матю Мърдок. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Матю Мърдок.   Апартамента на Матю Мърдок. - Page 2 EmptyПет Апр 30, 2010 4:21 pm

Той просто каза:
-Ти наистина си невероятно красива, но жалко че това беше толкова кратко. - точно като каза О дъжда спра и той ослепя. Той затвори очите си, за да закрие гледката на неговите. Тя можеше да се ожаси. Той се завъртя и тръгна към апартамента си. Кърпата толкова тежеяше и цялата беше мокра. Той се зачуди дали да я махно, но щеше да изглежда много невъспитано. Той отиде до гардероба си и извади едни долни гащи. Обу си ги и махна мократа кърпа. Така тялото му беше много по-добре видимо. Той седна на дивана и се отпусна:
-Нат е наистина красива.
Върнете се в началото Go down
Black Widow

Black Widow


Брой мнения : 82
Points : 26501
Reputation : 0
Join date : 30.04.2010
Age : 35

Апартамента на Матю Мърдок. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Матю Мърдок.   Апартамента на Матю Мърдок. - Page 2 EmptyПет Апр 30, 2010 4:26 pm

Не чу думите му когато влезе бе мокра,свали роклята си и каза:
-Може ли една кърпа и да пусна роклята си в сушилнята,няма да си тръгна мокра.
Каза тя като се доближи до него. Бе видяла очите му и не се изплаши. Сякаш си бе позвли да се влюби и да го хареса.
Върнете се в началото Go down
DAREdevil

DAREdevil


Брой мнения : 232
Points : 26798
Reputation : 1
Join date : 10.04.2010
Age : 31
Местожителство : New York

Апартамента на Матю Мърдок. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Матю Мърдок.   Апартамента на Матю Мърдок. - Page 2 EmptyПет Апр 30, 2010 4:29 pm

Той се изправи и с нормални крачки отвори един шкаф. Там няколко кърпи бяха прилежно свити. Той извади една и опъна ръката си на някъде. Усети, че след малко тя изчезна и той просто затвори шкафа. Взе си едни слънчеви очила и закри очите си. Седна отново на дивана и попита:
-Какво искаш да правиш с дявола, Нат?
Върнете се в началото Go down
Black Widow

Black Widow


Брой мнения : 82
Points : 26501
Reputation : 0
Join date : 30.04.2010
Age : 35

Апартамента на Матю Мърдок. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Матю Мърдок.   Апартамента на Матю Мърдок. - Page 2 EmptyПет Апр 30, 2010 4:39 pm

Взе кърпата и подсоши косата си. Капчици падаха по раменете и косата и бе много мокра. Тя се приближи към него. Той не можеше да я види,че е по белйо и за това не се страхуваше. Беше и някак конфортно. След това каза:
-Аз видях дявола искам да знам какъв е Мат?
Върнете се в началото Go down
DAREdevil

DAREdevil


Брой мнения : 232
Points : 26798
Reputation : 1
Join date : 10.04.2010
Age : 31
Местожителство : New York

Апартамента на Матю Мърдок. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Матю Мърдок.   Апартамента на Матю Мърдок. - Page 2 EmptyПет Апр 30, 2010 4:42 pm

Той се усмихна и каза:
-Този подреден апартамент е дело на Мат, а покрива на който бяхме е любимото му място. От там наблюдаваше луната и звездите като малък, но сега.. не може да ги наблудава, за това само ги слуша от тук. Той пострада от инцидент. Отпадаци се разляха в очите му. И така той стана адвокат, защото онази фирма се оттърва без никакви щети. Сега остана само едно. Разликите между тях са огромни, но еднаквоста е че и двамата са самотни. - след тези думи той попита:
-Какво смяташ за Мат, Нат?
Върнете се в началото Go down
Black Widow

Black Widow


Брой мнения : 82
Points : 26501
Reputation : 0
Join date : 30.04.2010
Age : 35

Апартамента на Матю Мърдок. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Матю Мърдок.   Апартамента на Матю Мърдок. - Page 2 EmptyПет Апр 30, 2010 4:53 pm

Нат посегна и хвна ръката му приближи се до него и отново сложи ръката му на бузата си и също затвори очи като него и каза:
-Ако искаш наистина няма да си сам!
Каза тя като усещаше ръката му по лицето си. Той бе уникален,толкова борбен и толкова все отдаен. Бе нужно голямо усилие,за да може да преживееш всичко това:
-Знам какво е,а аз съм просто една опитна мишка на правителството.
Каза тя въпреки,че бе издражлива понякога мечтаеше да намери някой който да я резбере и да сподели.
Върнете се в началото Go down
DAREdevil

DAREdevil


Брой мнения : 232
Points : 26798
Reputation : 1
Join date : 10.04.2010
Age : 31
Местожителство : New York

Апартамента на Матю Мърдок. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Матю Мърдок.   Апартамента на Матю Мърдок. - Page 2 EmptyПет Апр 30, 2010 4:59 pm

Той усещаше нежната й и мека кожа. Мат я попита:
-Какво имаш впредвид под това, че мога и да не съм сам? Ако бях обикновенният адвокат... добре, но да застраша някой заради самоличноста си.. Не си струва. - след тези думи той просто отпусна ръката си и каза:
-Вмомента имам проблеми с главатаря на бандите. Всеизвестния Кинг Пинг.. едва ли ще намеря, някоя която ще е заедно с противника на този богаташ.
Върнете се в началото Go down
Black Widow

Black Widow


Брой мнения : 82
Points : 26501
Reputation : 0
Join date : 30.04.2010
Age : 35

Апартамента на Матю Мърдок. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Матю Мърдок.   Апартамента на Матю Мърдок. - Page 2 EmptyПет Апр 30, 2010 5:09 pm

Тя само се усмихна и каза:
-Аз съм на страна на добрите...
След това протегна ръката си и го погали по бузата,ръцете и бяха нежни:
-Ако искаш няма да бъдеш сам!
Пак повтори тя и бе убедена в думите си.
Върнете се в началото Go down
DAREdevil

DAREdevil


Брой мнения : 232
Points : 26798
Reputation : 1
Join date : 10.04.2010
Age : 31
Местожителство : New York

Апартамента на Матю Мърдок. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Матю Мърдок.   Апартамента на Матю Мърдок. - Page 2 EmptyПет Апр 30, 2010 5:12 pm

И той отново побтори въпроса си, но този път караше направо:
-Да не ми предлагаш връзка? - след този въпрост той просто целуна с нежните си утсни ръката, която го галеше нежно и зачака отговора.
Върнете се в началото Go down
Black Widow

Black Widow


Брой мнения : 82
Points : 26501
Reputation : 0
Join date : 30.04.2010
Age : 35

Апартамента на Матю Мърдок. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Матю Мърдок.   Апартамента на Матю Мърдок. - Page 2 EmptyПет Апр 30, 2010 5:33 pm

Тя само се наведе на пред и го целуна. Това мисля,че даде отговор на въпроса му. Тя отлепи устните си и каза:
-Защо да не би да не искаш?
Каза тя,като го гледаше усмихнато.
Върнете се в началото Go down
DAREdevil

DAREdevil


Брой мнения : 232
Points : 26798
Reputation : 1
Join date : 10.04.2010
Age : 31
Местожителство : New York

Апартамента на Матю Мърдок. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Матю Мърдок.   Апартамента на Матю Мърдок. - Page 2 EmptyСъб Май 01, 2010 3:05 am

Той махна слъчевите си очила и очите му се показаха. Мат изпъна ръце по дължината на кръста на Нат и така продължи до гърбът и. Притисна я към себе си и когато устните и се доближиха той я целуна нежно. Мърдок продължи да целуна надолу по вратът, като от време на време близваше с език.
Върнете се в началото Go down
Black Widow

Black Widow


Брой мнения : 82
Points : 26501
Reputation : 0
Join date : 30.04.2010
Age : 35

Апартамента на Матю Мърдок. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Матю Мърдок.   Апартамента на Матю Мърдок. - Page 2 EmptyСъб Май 01, 2010 6:49 am

Нат само леко изпъна шията си назад. Той знаеше,как да докосва жена и как да я накара да изтръпне от удоволствие. Леко простена от удоволствие,за първи път не знаеше,как и какво да направи. Само зарови ръцете си в косата му. Червеникавата и коса висеше и леко се полюшваше от дишането и. Целувките му бяха толкова нежни и толкова сладки. Тя го целуна толкова страстно че почти се замая,погали го по силните му рамене,като ръцете и се впиха в тялото му.
Върнете се в началото Go down
DAREdevil

DAREdevil


Брой мнения : 232
Points : 26798
Reputation : 1
Join date : 10.04.2010
Age : 31
Местожителство : New York

Апартамента на Матю Мърдок. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Матю Мърдок.   Апартамента на Матю Мърдок. - Page 2 EmptyСъб Май 01, 2010 6:53 am

Мат я притисна по-силно, а боксерките му му утесняха. Адвоката се въздуби и главата докосна Нат отдоло. Тя усети как долните гащи я гъделичкат по краката. Мърдок не спираше да играе с палавия си език и целуваше и облизваше вратът на Наташа, а ръцете му си играеха с гърдите и
Върнете се в началото Go down
Black Widow

Black Widow


Брой мнения : 82
Points : 26501
Reputation : 0
Join date : 30.04.2010
Age : 35

Апартамента на Матю Мърдок. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Матю Мърдок.   Апартамента на Матю Мърдок. - Page 2 EmptyСъб Май 01, 2010 7:00 am

Тя леко го погали по гърдите,като ръката и слизаше на долу и по надолу,докато не стигна до подутината на боксерките му. От притискането,той разбра че тя е почти гола,можеше да усети нежното и копринено бельо и нежната дантела. Можеше да усети желанието в тялото и как кожата и бе настръхнала и тръпнеше при всяка ласка и целувка. Езика му бе толкова палав и толкова възбуждащ,че не можеше да здържи стенанията си.
Върнете се в началото Go down
DAREdevil

DAREdevil


Брой мнения : 232
Points : 26798
Reputation : 1
Join date : 10.04.2010
Age : 31
Местожителство : New York

Апартамента на Матю Мърдок. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Матю Мърдок.   Апартамента на Матю Мърдок. - Page 2 EmptyСъб Май 01, 2010 7:09 am

Тогава ръцете му направиха нежно движение и тя усети как сутиена и вече я отпусна. Езика му започна да си играе със зърната и който доказваха, че тя е възбудена, а ръцете му я галеха нежно. Ръката и усети как нещо в боксерките помръдна при докосването, а той усети топлината която го обля от допира на телата им.
Върнете се в началото Go down
Black Widow

Black Widow


Брой мнения : 82
Points : 26501
Reputation : 0
Join date : 30.04.2010
Age : 35

Апартамента на Матю Мърдок. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Матю Мърдок.   Апартамента на Матю Мърдок. - Page 2 EmptyСъб Май 01, 2010 7:22 am

Тя изтръпна и краката и се подкосиха от допира на езика му по гърдите и. Тя имаше голям и стегнат бюст,който бе толкова чувствителен,че всяка ласка я караше да изтене от удоволствие. Хвана го за ръката и го отведе до голямото и удобно канапе. Остави го да легне и леко се качи върху него,като дългите и косата и нежно го галеха по тялото .
Целуваше го по вратът,като на моменти леко го хапеше . Нежните и ръце го галеха по лицето,като не се страхуваше да го гледа и не и правше впечатление очите му.
Галеше го по тялото,като ръката и слезе на долу и го галеше толкова нежно. Не можеше да повярва,колко невероятно беше тялото му.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Апартамента на Матю Мърдок. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Апартамента на Матю Мърдок.   Апартамента на Матю Мърдок. - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Апартамента на Матю Мърдок.
Върнете се в началото 
Страница 2 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Marvel Universe :: Местностите :: Ню Йорк :: Къщите-
Идете на: